کوین دوی (Kevin J. Davey)

متولد: ۱ اکتبر ۱۹۶۶

تحصیلات:  مهندسی هوا فضا از دانشگاه میشیگان و MBA از دانشگاه Case Western Reserve

کوین دوی

کوین دوی یک بازرگان حرفه ای و توسعه دهنده سیستم های معاملات خودکار (ATS) است. او نویسنده ۴ کتاب پرفروش در زمینه تجارت و سرمایه گذاری است. وی به عنوان یک رهبر فکری در توسعه سیستم تجارت الگوریتمی شناخته می شود. کوین در ستون ماهانه “Algo Q&A” برای مجله “تجزیه و تحلیل فنی سهام و کالاها” می نویسد.

اگرچه کوین موفقیت های اخیر زیادی داشته است ، اما بسیاری از سال های اولیه را با شکست روبرو شد. کوین می گوید: “من به یاد می آورم که با یک حساب ۵۰۰۰ دلاری شروع کردم و در مدت یک هفته در حدود هزار دلار را از دست داده بودم. بنابراین تصمیم گرفتم که یک مدت هوشمندانه تجارت نکنم. کوین چند سال بعد را صرف تحقیق و خواندن کرد.
کوین توضیح می دهد: “من احتمالاً هر اشتباهی را که ممکن بود کردم ، اما من چیزهای زیادی در مورد بازارها و نحوه عملکرد آنها یاد گرفتم “.

در سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ ، کوین معمولاً در نزدیکی یا در صدر رهبران قرار داشت. نتایج زیر در پایان هر سال در یک رقابت با پول واقعی بدست آمده است:

۲۰۰۵ – ۱۴۸٪ بازده (مقام ۲)
۲۰۰۶ – ۱۰۷٪ بازده (مقام اول)
۲۰۰۷ – ۱۱۲٪ بازده (مقام ۲)

لیست کتابهای کوین دوی:

Building Winning Algorithmic Trading Systems: A Trader’s Journey From Data Mining to Monte Carlo Simulation to Live Trading (Wiley Trading) Jun 11, 2014

Introduction To Algo Trading: How Retail Traders Can Successfully Compete With Professional Traders May 6, 2018

Stock Investing For Everyone: How You Can Beat Wall Street At Their Own Game Oct 22, 2019

Entry and Exit Confessions of a Champion Trader: 52 Ways A Professional Speculator Gets In And Out Of The Stock, Futures And Forex Markets Apr 26, 2019

کتاب معاملات الگوریتمی

کتاب پیشنهادی

کتاب ساخت سیستم معاملات الگوریتمی

Building Winning Algorithmic Trading Systems

آموزش توسعه سیستم معاملات خودکار نوشته کوین دوی