سیاست حفظ حریم خصوصی

خانه معاملات الگوریتمی با محوریت حفظ حریم خصوصی اعضا، سعی در اجرای ضوابط “مقررات عمومی حمایت از داده ها” دارد. در این راستا کلیه اطلاعاتی که از کاربران دریافت می گردد نزد ما محفوظ و به شرکت یا شخص ثالث داده نمی شود. نشانی رسمی وب‌سایت خانه معاملات الگوریتمی https://www.algotradinghome.com و کلیه مکاتبات ما با اعضا از طریق ایمیل های همین دامنه خواهد بود.

 

سیاست حفظ حریم خصوصی برای رمزگذاری SSL

این وب سایت به دلایل امنیتی برای محافظت از انتقال محتوای حساس مانند درخواستهایی که شما به عنوان کاربر سایت برای ما ارسال می کنید از اتصال رمزگذاری شده SSL استفاده می نماید. به این منظور نوار آدرس مرورگر از http به https و نماد قفل در نوار مرورگر شما تغییر می کند. اگر رمزگذاری SSL فعال باشد ، داده های ارسالی به ما توسط شخص ثالث قابل خواندن نیست.

 

سیاست حفظ حریم خصوصی برای فرم تماس با ما

اگر سوالات را از طریق فرم “تماس با ما” برای ما ارسال کنید، مشخصات شما از فرم استعلام از جمله اطلاعات تماسی که در آنجا ارائه داده اید برای پردازش درخواست و در صورت سؤال های بعدی ذخیره می شود. ما بدون رضایت شما این اطلاعات را به اشتراک نمی گذاریم.

سیاست حفظ حریم خصوصی برای اطلاعات خبرنامه

اگر می خواهید خبرنامه ارائه شده در این وب سایت را دریافت کنید، ما به یک آدرس ایمیل از طرف شما و همچنین اطلاعاتی نیاز داریم که به ما اجازه می دهد تا تأیید کنیم که شما صاحب آدرس پست الکترونیکی مشخص شده هستید و شما قبول دارید که خبرنامه اطلاعات برای شما ارسال گردد. ما از این داده ها منحصراً برای تحویل اطلاعات درخواست شده استفاده می کنیم و آن را به اشخاص ثالث منتقل نمی کنیم. شما می توانید رضایت خود را برای ذخیره داده ها ، آدرس ایمیل و استفاده از آن برای ارسال خبرنامه در هر زمان لغو کنید، به عنوان مثال از طریق پیوند “لغو اشتراک” در انتهای خبرنامه.

 

سیاست حفظ حریم خصوصی برای استفاده از Google reCAPTCHA

این وب سایت به منظور تشخیص اینکه مشاهده سایت توسط  انسان است یا بات های خودکار از Google reCaptcha استفاده می کند. برای این منظور آدرس IP و سایر داده های مورد نیاز Google به این سرویس ارسال می گردد. آدرس IP ارسال شده توسط مرورگر شما به عنوان بخشی از reCaptcha با سایر داده های ارائه شده توسط Google ادغام نخواهد شد.

به منظور مشاهده اطلاعات تکمیلی در این رابطه آدرس زیر را مشاهده نمایید:

https://www.google.com/privacy/ads

اصلاحات

خانه معاملات الگوریتمی این حق را برای خود محفوظ می داند که در هر زمان و با اطلاع قبلی سیاست های خود را اصلاح نماید.

در حال حاضر نسخه فعلی منتشر شده در وب سایت ما اعمال می شود و در صورت بروزرسانی، تغییرات را از طریق پست الکترونیکی یا سایر روشهای مناسب به شما اطلاع خواهیم داد.

سؤالات در مورد حفاظت از داده

اگر هرگونه نگرانی در مورد حریم خصوصی دارید ، لطفا از طریق روشهای اعلام شده در تماس با ما در ارتباط باشید.