Admin bar avatar

حمید برکند

اخرین به روز رسانی : ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

طراحی استراتژی

(2 نظر)
21 دانشجو
طراحی استراتژی

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

دوره طراحی استراتژی با تمرکز بر تحلیل داده ها و پیاده سازی استراتژی های مختلف تهیه شده است. پیش نیاز این دوره، دوره جمع آوری داده های بورس است که پیشنهاد می شود قبل از این دوره مشاهده کنید

در این دوره قیمت ها تعدیل و چند تحلیل بر روی آن انجام می شود، سپس تحلیل تکنیکال با یک استراتژی، اجرا و بک تست بر روی آن اجرا میشود و در نهایت نتیجه آن با بازار مقایسه می شود.

انتهای دوره باز است و در آینده علاوه بر اضافه شدن روشهای جدید به سرفصلها، مواردی که با توجه به سوالات دانشجویان این دوره مطرح خواهد شد درصورت نیاز به محتوای دروس توضیحاتی اضافه و یا درس مجددا ضبط خواهد شد.

سعی شده درس ها کوتاه و با مثال های کاربردی مطرح شوند و برای اینکار در حین ویرایش فیلم، بخشهایی که باید منتظر انجام یک عملیات می شدیم حذف شده است تا یادگیری آن علاوه بر سادگی در کوتاه ترین زمان ممکن صورت گیرد.

با گذراندن دوره یک گواهی پایان دوره بصورت دیجیتالی صادر میگردد که با یک آدرس مستقیم در سایت دردسترس است و می توانید در سایت هایی مانند لینکدین به آن ارجاع دهید.

نمونه گواهینامه پایان دوره “طراحی استراتژی” :

» نکاتی در رابطه با گواهی پایان دوره

Admin bar avatar
(0)
32 نقد و بررسی
7 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
2
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
5.0
2 نظر
 1. Admin bar avatar

  آریو

  خیلی وقت بود منتظر این دوره بودم 👌

 2. الیاس سخاوتی نیا

  سلام وقت بخیر
  ببخشید برای استراتژی فارکس میشه از این دوره استفاده کرد؟
  همین مسیرهای آموزشی اوکیه؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین
  تشکر

  • Admin bar avatar

   حمید برکند

   سلام، وقتتون بخیر
   تمام دوره ها با تمرکز بر روی بورس ایران ایجاد شده ولی در بین دوره ها و کتابهای انگلیسی سایت، آموزشهایی مرتبط با فارکس و ارزهای دیجیتال هم وجود دارد.

یک بررسی اضافه کنید